Jesteś tutaj: » Reg. Programu Lojalnościowego

Menu
Newsletter
Jeśli chcesz mieć aktualne informacje o promocjach i nowościach zapisz się do naszego newslettera!zapisz wypisz

TM24.pl - wózki platformowe - Poznań

TM24.pl - szafki bhp - Poznań

 

PROMAG S.A. - Firma Wiarygodna Finansowo

Reg. Programu Lojalnościowego

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO - PROWADZONEGO PRZEZ FIRMĘ PROMAG S.A.

REGULAMIN OBOWIĄZUJE OD 01.01.2016 do 30.06.2017

 

1. Program Lojalnościowy

Sprzedaż premiowa, zwanej dalej Programem Lojalnościowym lub Programem, organizowana jest pod nazwą „Produkty za Punkty".

2. Podmiot organizujący Program Lojalnościowy

Program jest organizowany przez firmę PROMAG S.A. zwaną dalej Organizatorem,
z siedzibą w Poznaniu przy ul. Romana Maya 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr 0000013278.

 

3. Uczestnicy Programu Lojalnościowego

Uczestnikami Programu Lojalnościowego mogą zostać tylko podmioty gospodarcze zarejestrowane w bazie klientów oraz dokonujące zakupów w PROMAG S.A. poprzez sklep internetowy www.tm24.pl.

Uczestnika uznaje się za przyjętego do Programu Lojalnościowego po zarejestrowaniu w sklepie internetowym www.tm24.pl i dokonaniu co najmniej jednego zakupu przez sklep internetowy w okresie trwania Programu Lojalnościowego o wartości powyżej 100 zł brutto.

Korzystając z Programu Lojalnościowego oraz ubiegając się o nagrody Uczestnik zobowiązuje się do zapoznania z zasadami i przestrzegania niniejszego Regulaminu.

 

4. Produkty objęte Programem Lojalnościowym, zasady premiowania i odbierania nagród

Program Lojalnościowy obejmuje cały asortyment z oferty handlowej Organizatora, znajdujący się w sklepie internetowym www. tm24.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do czasowego lub bezterminowego wyłączenia wybranych grup asortymentowych z Programu, poszczególnych promocji lub indywidualnych ofert specjalnych. Informacja o wyłączonych z Programu grupach produktów lub promocjach, dostępna będzie na stronie internetowej www.tm24.pl przy opisie tych produktów lub w Departamencie Sprzedaży Wysyłkowej PROMAG S.A.

Organizator zastrzega sobie też prawo do dodatkowego premiowania wybranych grup asortymentowych w Programie, jednostkowych, dodatkowych promocji lub indywidualnych ofert specjalnych. Informacja o grupach produktów lub promocjach punktowanych dodatkowo dostępna będzie na stronie internetowej www.tm24.pl przy opisie tych produktów lub w Departamencie Sprzedaży Wysyłkowej PROMAG S.A.

Premiowanie:

Po dokonaniu zakupu w sklepie internetowym www.tm24.pl na koncie Uczestnika pojawiają się punkty. Za każdy zakup produktów o wartości 100 zł brutto w cenach podanych na stronie www.tm24.pl Uczestnik otrzymuje 1 punkt. W przypadku gdy Uczestnik otrzyma rabat od cen podanych na stronie www.tm24.pl, punkty naliczane będą indywidualnie. W przypadku zakupu produktów z wyprzedaży lub promocji PROMAG S.A. również zastrzega sobie możliwość zmiany zasad premiowania zakupów dokonywanych przez sklep tm24.pl.

Po uzbieraniu określonej liczby punktów Uczestnik ma prawo do otrzymania Produktu Premiowego za uzbierane punkty, zgodnie z poniższą tabelą.

produkt

punkty

TASSIMO JACOBS LATTE MACCHIATO 475.2G 8 kapsułek do ekspresu

15

NESCAFÉ DOLCE GUSTO LUNGO 16 KAPS. 112G NESTLE 112 G

15

MODECOM bezprzewodowa mysz optyczna MC-WM6 Blue

20

Stacja pogodowa bezprzewodowa z zegarem 35.1102.01

30

Wysokiej jakości kubek termiczny

40

3M kask ochronny G3000

40

Piłka siatkowa Mikasa

40

Torba sportowo-turystyczna 40L TPU002A 4F

45

Czajnik ELECTROLUX EEWA 7000

45

Tracer Power bank 8400 mAh

50

Adidas Brazuca Glider Ekstraklasa

50

Nokia 105

70

Walizka David Jones Kabinówka 2 kółka

105

Drukarka atramentowa Canon Pixma iP2850

115

EKSPRES PICCOLO KP1000 DOLCE GUSTO

115

Black&Decker EPC12CA

115

Narzędzia Stanley zestaw nasadek 1-4 cala - 40 sztuk 1-94-655

125

Toshiba Canvio Basics 500GB USB 3.0 dysk zewnętrzny

135

Lark FreeBook 6.1 E czytnik e-book

145

TLM65 dalmierz laserowy szybki pomiar do 20m STANLEY

160

Coval Poziomica laserowa obrotowa mplo01

160

Canon PowerShot A2500 Czarny aparat

190

Bosch GSB 13 RE 601217100 Wiertarka

200

Tablet Prestigio MultiPad 7.0 HD (PMP3970BDUO)

240

MODECOM Kamera Samochodowa REC

240

Limit Zestaw pomiarowy Multimetr + suwmiarka +szczelinomierz + poziomica elektroniczna + rysik

265

Krups Nespresso XN100 Ekspres do kawy

320

TomTom Start 25 CEE  Nawigacja samochdowa

320

Amazon Kindle Paperwhite 2 Czytnik e-book

400

Hp 15-G003Sw (G2A33Ea) Laptop

640

Airpress zestaw narzędzi w aluminiowej walizce (127cz.)

720

Canon PowerShot SX520 HS Czarny

840

Karcher K 5 Premium

880

Tengtools zestaw nasadek z chwytem 1/4 i 3/8 TTESK86 161680103

880

Samsung Galaxy S4 GT-i9505 Smartfon

1 200

Tablet Apple iPad Air 16GB Gwiezdna Szarość MD785FD/A

1 500

iPhone 5S 16Gb Smartfon

1 880

 

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania i usuwania Produktów Premiowych z Programu. Jeżeli Organizator ze względu na duże zainteresowanie bądź brak dostępności nagrody nie będzie w stanie jej dostarczyć, to zastrzega sobie prawo do dostarczenia nagrody o podobnej wartości.

Punkty rejestrowane są na koncie Uczestnika po każdym zakupie towarów w sklepie internetowym www.tm24.pl i po dokonaniu płatności za te towary. Koszty transportu towarów zamówionych w sklepie internetowym nie są premiowane punktami. Uczestnik sam decyduje, kiedy zamienia punkty na Produkty Premiowe, o których mowa w tabeli. Uczestnik, aby odebrać Produkty Premiowe musi złożyć zamówienie na Produkty Premiowe z tabeli oraz złożyć odrębne zamówienie na produkty katalogowe zamieszczone w sklepie internetowym. Konieczne jest złożenie zamówienia poprzez sklep www.tm24.pl.

Do zamówienia zawierającego Produkty Premiowe zostanie wystawiona faktura, na której znajdzie się pozycja „Produkt Premiowy” o wartości 1,00 PLN netto (1,23 PLN brutto).

Uczestnik może maksymalnie zgromadzić taką ilość punktów, która odpowiada wartości 2000 punktów. Potem nie można kumulować punktów. Po osiągnięciu tego poziomu Uczestnik  zostanie poproszony przez Organizatora o wybranie nagrody, jeżeli tego nie zrobi w terminie 30 dni, to jego punkty zostaną skasowane.

Do naliczania punktów brane są pod uwagę tylko faktury opłacone. Opłata faktury musi nastąpić w wyznaczonym terminie płatności. Za datę opłacenia faktury uważa się datę wpływu środków na konto Organizatora. 

Punkty bedą naliczane jedynie dla zamówień złożonych w sklepie internetowym w okresie od 1 stycznia 2016 do 30 kwietnia 2017.

Zarejestrowane na Koncie Uczestnika punkty nie mogą być wymieniane na gotówkę, stanowić podstaw do zmniejszania należności wobec Organizatora, przekazywane osobom trzecim lub innym podmiotom, ani łączone z punktami innych Uczestników.

W przypadku zwrotu towarów lub innego typu korekt powodujących zmniejszenie obrotu na koncie Uczestnika, następuje odpowiednie ich uwzględnienie przy rejestracji poprzez umniejszenie ilości punktów. Po odbiorze Produktów Premiowych nie dopuszcza się zwrotów wszystkich zamówionych przez sklep internetowy towarów, a tym samym korekt zmniejszających obrót za rozliczony okres na koncie Uczestnika. Produkty Premiowe nie podlegają zwrotowi.

Transport Produktów Premiowych realizowany jest wspólnie z transportem innych produktów z oferty sklepu internetowego www.tm24.pl lub poprzez przesyłkę kurierską (na koszt i ryzyko Uczestnika). Koszty wysyłki wspólnie z transportem innych produktów z oferty sklepu internetowego www.tm24.pl naliczane są zgodnie z Regulaminem Sklepu Internetowego www.tm24.pl.

 5. Obszar, na którym organizowany jest Program Lojalnościowy

Program jest przeprowadzany na terenie całej Polski.

 

6. Czas trwania Programu Lojalnościowego

Program przeprowadzany jest w terminie od 01.01.2016 do 30.06.2017.

Punkty mogą byc gromadzone za zamówienia złożone w okresie od 1 stycznia 2016 do 30 kwietnia 2017.

Punkty stracą swoją ważność 30 czerwca 2017 roku - do tego czasu możliwa jest wymiana punktów na nagrody zgodnie z niniejszym Regulaminem

 

7. Odpowiedzialność Organizatora

Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zakupu Produktów za Punkty w imieniu Uczestnika przez osoby nieupoważnione. Osoby, realizujące zamówienia u Organizatora w imieniu Uczestnika, traktowane są jako upoważnione do zakupu produktów za punkty w sklepie internetowym www.tm24.pl.

 

8. Reklamacje

Reklamacje co do przebiegu Programu Lojalnościowego mogą być zgłaszane Organizatorowi wyłącznie z zachowaniem formy pisemnej.

Reklamacje rozpatrywane są przez Organizatora w terminie 21 dni od dnia doręczenia pisma Organizatorowi.

Decyzja Organizatora w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca. Uczestnik Programu Lojalnościowego zostanie poinformowany o decyzji z zachowaniem formy pisemnej.

 

9. Postanowienia końcowe

Organizator ma prawo wyłączyć Uczestnika z programu, jeżeli ten nagminnie zalega z należnościami wobec Organizatora. W tym przypadku brana jest pod uwagę całość rozliczeń z Organizatorem, nie tylko zamówienia realizowane przez sklep internetowy www.tm24.pl. 

Organizator zastrzega sobie prawo zmian niniejszego Regulaminu, przy czym zmiany te nie mogą naruszać uprawnień nabytych przez Uczestników.

Uczestnik może zrezygnować z udziału w Programie Lojalnościowym. Informacja o tym fakcie powinna dotrzeć do Organizatora z zachowaniem formy pisemnej.
Uczestnik Programu Lojalnościowego może zostać wykluczony przez Organizatora
z udziału w programie w przypadku naruszenia przez niego postanowień niniejszego Regulaminu. Punkty wynikające z uczestnictwa w Programie Lojalnościowym zostaną w takim przypadku anulowane.

Uczestnik będący osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej przed odbiorem Produktu Premiowego zobowiązany jest do uiszczenia podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Uczestnik będący podmiotem gospodarczym zobowiązany jest do uwzględnienia wartości rynkowej otrzymanych Produktów Premiowych w swoich rozliczeniach podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Organizator zastrzega sobie prawo do zlikwidowania w przyszłości Programu Lojalnościowego, z tym, że pozostawi 60-cio dniowy okres na odebranie nagród za dotąd otrzymane punkty.

Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z Programem Lojalnościowym będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla siedziby organizatora.

Niniejszy regulamin wchodzi w życie w dniu 01.01.2016


Twój koszyk
strzałka Produkty: 0 | strzałka Suma: 0 zł
Koszyk Aktualnie Twój koszyk jest pusty
Logowanie i rejestracja
Twój login lub e-mail:

Hasło:

nie pamiętasz hasła?
zarejestruj się
Kontakt

Zadzwoń do doradcy

Wypełnij formularz kontaktowy! 

Wyślij e-mail!
 

Godziny pracy

Pracujemy

od poniedziałku do piątku

w godzinach

od 8.00 do 17.00

So, Nd zamknięte

Koszty dostawy

Transport gratis przy zakupie powyżej 4000 PLN netto.

Sprawdź koszty dostawy.

Szybkie zamówienie
Nr katalogowy: Ilość:

Właściciel sklepu: Promag S.A.
Rzetelna firma


strzałka Regulamin Sklepu
strzałka Regulamin sklepu do 24.12.2014
Sklep Internetowy tm24.pl

strzałka Odstąpienie od umowy
strzałka Sprzedaż konsumencka do 24.12.2014


strzałka Polityka Prywatności
strzałka Koszty dostawy
strzałka Gwarancja
strzałka Formy płatności
strzałka Czas dostawy
Twoje korzyści

strzałka Reg. Programu Lojalnościowego
strzałka Palety kolorów mebli metalowych

PROMAG S.A. ul. Romana Maya 11 61-371 Poznań
Departament Sprzedaży Wysyłkowej PROMAG S.A.
tel. +48 61 655 83 24, fax: +48 61 655 82 85, e-mail: wysylka@promag.com.pl
NIP 778-00-40-905, Nr KRS 0000013278, Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 2 085 000 PLN


Kreacja i wdrożenie: IWD.pl